Misyon - Vizyon

  • Misyonumuz

Müşterilerimizin  kendi alanlarında başarılı iş sonuçlarına ulaşmalarına yardımcı olmak ve bu amaçla daha verimli dökümhane süreç yönetimi, en üstün kaliteli nihai döküm parça üretimi ve minimum döküm kayıpları ekseninde en uygun ürün ve hizmeti sağlamak, müşterilerimizle birlikte çalışarak, geliştirmek ve uygulamaktır. Firmamız Avrupa ve dünyadaki tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte, bu gelişmeleri uzman ve büyüyen kadrosu ile en hızlı şekilde müşterilerine aktarmaktadır.

  • Vizyonumuz

Şirket vizyonumuz oldukça basit ve tektir; müşterilerimizin taleplerini en üst düzeyde karşılamak ve yerine getirmektir. Günümüz şartlarında, dökümcülerin artan enerji ve işçilik maliyetleri ile yüksek teknolojilerle rekabet edebilmeleri için düşük maliyetler daha yüksek kalitede ürün temin etmeleri gerekmektedir. Doğuş Döküm AŞ bu noktada ürettiği özel çözümler, makine ve malzeme tedarikleriyle müşterilerinin her zaman vazgeçilmez iş ve başarı ortağı olacaktır.

  • Hedefimiz

Doğuş Döküm Malzemeleri AŞ olarak hedefimiz; çevreye duyarlı, ekonomik, yenilikçi, global pazarda bilinirliğini ve güvenirliğini sürdürerek bu özelliklerimizi nesilden nesle taşımak.